+48 606 230 429

makadan@wp.pl

Grupy szkolne

Zawsze najważniejszym celem rozgrywek paintballowych jest bezpieczeństwo uczestników, dlatego firma Makadan posiada doświadczonych instruktorów, sprawdzony sprzęt, jednoczęściowe kombinezony dla każdego uczestnika, zabezpieczone pole paintballowe. Dodatkowym walorem jest bogata liczba scenariuszy, w której każda grupa znajdzie coś dla siebie. U nas nie ma miejsca na nudę. Oprócz standardowych rozgrywek paintballowych oferujemy całą gamę innych atrakcji dostosowanych do grup szkolnych.

Przykładowe scenariusze:

Deathmatch

Wszyscy są dla siebie przeciwnikami, wygrywa ostatni „żywy”  gracz

Team deathmatch

Gracze zostają podzieleni na 2 lub więcej drużyn. Zwycięża drużyna, która wyeliminuje wszystkich graczy pozostałych drużyn.

Capture the flag zdobycie flagi

Gracze zostają podzieleni na 2 drużyny, które zostają umieszczone po przeciwnych stronach pola gry. Wygrywa drużyna, która zdobędzie flagę przeciwnika.

Zdobycie twierdzy wroga

Konkurencja, w której będzie mierzony (bądź limitowany) czas. Na środku pola znajduje się baza, w której będzie stacjonować jedna z drużyn i jej zadaniem zostanie utrzymanie się w fortecy przez jak najdłuższy czas . Druga drużyna w jak najszybszym czasie musi odbić „bazę”.

Powyższe scenariusze to jedynie propozycje. Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły.
DSC_0421-1100x500   Kopia-IMG_0819k-800x500   DSC_0378-1100x500

 

 

 

      4a